Tasarım Özellikleri

Kobi Plus web siteleri, bir sitede ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri size en ucuz fiyata sunarak gerksiz maliyetlerden sizi kuratarır...

Web Siteniz 24 Saatte Aktif

Web Siteniz 24 Saatte Aktif

Profesyonel bir siteye sahip olmak için artık aylarca beklemenize gerek kalmadı. Kobi Plus ile 24 saatte sitenizi yayına açabileceksiniz.

Google Seo Uyumlu Altyapı

Google Seo Uyumlu Altyapı

Kobi Plus web siteniz, google SEO uyumlu olarak hazırlandığı için, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak sizin için artık çocuk oyuncağı.

Domain, Hosting ve Kurumsal E-mail Ücretsiz

Domain, Hosting ve Kurumsal E-mail Ücretsiz

Firmanızın bir domain adı, ilk yıl hosting ve kurumsal e-maillerinizin tamamı ücretsiz

Türk Ticaret Kanununa Uygun

Türk Ticaret Kanununa Uygun

Web siteniz yeni yasaların gerektirdiği tüm içerik ve özelliğe sahip tasarlanmıştır. Böylece daha sonra yasal problemlerle karşılaşmazsınız.

Profesyonel Arayüz Tasarımlarından Dilediğinizi Seçin

Her sektöre uygun özel içerikler sunan arayüz tasarımları, kullanıcı dostu profesyonel tasarımlarıyla markanızı bir adım öne taşıyacak. Dilediğiniz tasarımı kendi zevkinize göre yeniden dizayn ederek tamamen bağımsız yepyeni tasarımlar elde edebilrsiniz.

Tasarımlara Göz Atın

Türkçe Site Yönetim Paneliyle Sitenizin Kontrolü Daima Sizde Olsun

%100 yerli yazılım altyapısına sahip, “Tamamen Türkçe” site yönetim sistemiyle, sitenizi kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca düzenleyebilirsiniz. Üstelik son derece basit ve pratik kullanımlı Site Yönetim Paneliyle, kendi sitenizi düzenlemek için herhangi bir yazılım bilgisine ihtiyaç duymazsınız.

Mobil Site Özelliğiyle, web siteniz herkesin cebine girebilecek...

Esnek yazılım sistemi sayesinde (responsive) web siteniz tüm mobil cihazlara uyumlu olarak açılır ve özel arayüzüyle mobil site şeklinde kullanıcı dostu bir kullanım sağlar. Üstelik bu özellik için ilave bir işleme gerek yoktur, doğrudan mevcut sitenizi mobil formata dönüştürerek sitenizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.

Kobi Plus’ta hiçbir özellik lüks değil ! Çünkü tüm özellikler standart olarak sunulur.

Kobi Plus web sitenizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özelliklere ayrıca ödeme yapmazsınız. Kurumsal tanıtım sayfaları, insan kaynakları, kategorilendirilebilir foto galeri, kategorilendirilebilir video galeri, kategorilendirilebilir referanslar, haber, bant görseller, iletişim formu ve entegre google maps harita sistemleriyle bir siteden beklediğiniz tüm özellikler size standart olarak sunuluyor.

Kobi Plus Web Sitenize Sınırsız Ürün, Sayfa ve İçerik Ekleyebilirsiniz

Kobi Plus web sitenize, dilediğiniz kadar ürün kategorisi, alt kategori ürün, ürün detay bilgileri, fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz. Kullandığınız sistemin web hosting kapasitesi yeterli gelmezse, sadece hosting kapasitesini arttırmanız yeterli olacak, ilave masrafa gerek kalmadan sadece ihtiyacınızı ödersiniz.

PaketlerHızlı ve Güvenli Site Yazılım Altyapısı

Aktif güvenlik sistemiyle, Kobi Plus web siteleri size tam güvenlikli bir kullanım imkanı sunuyor. Kobi Plus web siteleri, tüm web tarayıcılarında sorunsuz ve hızlı açılarak ziyaretçilerinizi bıktırmadan ürünlerinize odaklanmasını sağlar.

Sosyal Medya Entegrasyonu ile Web Sitenizi Geniş Kitlelere Ulaştırın...

Sitenizin sosyal medya entegrasyonu hazır, kullanmak için sadece sosyal medya bilgilerinizi ekleyin, Facebook, Twitter ve Google+, gibi sosyal medya platformlarını sitenize ekleyerek daha popüler siteler yaratın.

Paketler
Mükemmel bir web siteniz olsun

istiyorsanız tasarımlara göz atın !