Hakkımızda

KOBİ PLUS, AKILLI KOBİLER İÇİN UCUZ VE PRATİK WEB SİTESİ SİSTEMLERİ

Her biri alanında uzman, profesyonel ekibimiz ile tüm enerjimizi, başarıya odaklanmış projelerinizin koordinasyonuna harcarız..

2008 yılında Elazığ’da kurulmuş olan Kreactif Medya Tasarım, profesyonel, yaratıcı ve genç bir ekipten oluşan “tam hizmet ajansıdır”.

Anadolu’ nun genç ve yetenekli beyinlerinden oluşan kreatif ekibi ile, Türkiye’nin yetenekli işletmelerine yaratıcı fikirler, stratejik çözümler sunan Kreactif Medya Tasarım; Anadolu insanının genlerinde olan özgürlük ve başarı olgusunu modern çağın global değerleri ile harmanlayarak işletmelere sunmuştur.”.

Elazığ ve İstanbul ofisleri ile Türkiye’nin tüm markaların çözüm ortağı olmayı hedefleyen Kreactif Medya , firmanızın kurumsal kimlik yapısından, web sitesine, ürün fotoğraf çekimlerinden kataloguna, tanıtım kampanyalarından, Video prodüksiyonlarına, pazar araştırmalarından marka konumlandırmaya, medya planlamadan satış noktası düzenlemeye kadar reklam adına neye ihtiyacınız varsa profesyonel ve nitelikli beyinlerini sizlerin emrine sunuyor.