Hakkımızda

KOBİ PLUS, AKILLI KOBİLER İÇİN UCUZ VE PRATİK WEB SİTESİ SİSTEMLERİ

2009 yılından beri yürütülen proje ve çalışmaların ardından 2011 yılında istanbul'da hayata geçen "Kobi Plus" bir Kreactif Medya Tasarım iştirakidir.

Alanında uzman genç ve yetenekli bir ekibin, müşteri menuniyeti odaklı sunduğu hızlı ve pratik veb sitesi hizmeti ile yeni çağın en büyük ihtiyacı olan web sitesini sizin için bir dert olmaktan çıkarıyoruz.

Türkiye’nin yetenekli işletmelerine yaratıcı fikirler, stratejik çözümler sunan Kreactif Medya Tasarım; yazılım ve mobil teknolojiler alanında sunduğu bu proje ile pek çok işletmenin en büyük problemi olan, web sitesi hazırlama ve dilediği zaman değiştirebilmeyi, amatör seviyede bilgisayar kullanabilenlerin bile kolaylıkla yapabileceği basitliğe indirgemiştir.

Tasarım ve yazılım alanında 2008 yılından beri İstanbul ve Elazığ ofisleriyle ağırlıklı Doğu Anadolu bölgesi olmak üzere Türkiye'nin pek çok kobisine çözüm sunan Kreactif Medya tasarım, 2016 yılında ilk Avrupa ofisini Paris'te açarak uluslararası arenada söz sahibi olmuştur.

Yüzlerce memnun müşteriden oluşan büyük bir portföye sahip olan Kreactif Medya Tasarım, kuruluşundan itibaren pek çok alanda çeşitli yatırımlar yaparak, kreatif ajans, dijital ajans, açıkhava reklamcılığı, promosyon ve medya alanlarında faaliyet gösteren bir şirketler grubu haline gelmiştir.